دوره حسابدار حقوق و دستمزد

آخرین بروزرسانی: 1399/11/26
دوره حسابدار حقوق و دستمزد

در این بخش شما می توانید با مطالعه جزئیات هر یک از دوره های مربوط به رشته مالی و بازرگانی ، دوره مورد نظر خورد را انتخاب نموده و با کلیک بر روی دکمه ثبت نام وارد بخش ثبت نام دوره شوید.

پس از تکمیل فرم و انتخاب رشته مالی و بازرگانی از لیست رشته ها ، همکاران ما در اسرع وقت برای تکمیل روند ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت.

حسابدار حقوق و دستمزد کسی است که پس از گذراندن دوره های آموزشی لازم، توانایی محاسبه حقوق و دستمزد و تنظیم گزارشات لازم را با توجه به اصول و مفاهیم حسابداری، قوانین جاری و اطلاعات فردی کارکنان داشته باشد.

این دوره جهت آشنایی کارآموزان با مبحث حقوق و دستمزد انواع سازمان­‌ها و شرکت­‌ها است که تمامی مسائل مربوط به حقوق و دستمزد از جمله: محاسبه حقوق – محاسبه انواع کسورات طبق آخرین قوانین و مقررات مربوط به بیمه و مالیات را می‌­آموزند. این دوره برای افرادی که در این سمت شغلی یا در بخش کارگزینی سازمان­‌ها مشغول به فعالیت هستند مورد نیاز می ­باشد

  • دوره مالی و بازرگانی

    برگزاری دوره های حسابدار عمومی مقدماتی ، حسابدار عمومی تکمیلی ، حسابدار عمومی پیشرفته ، رایانه کار حسابداری مالی ، حسابدار صنعتی درجه ۱ ، حسابدار صنعتی درجه ۲ ، حسابدار حقوق و دستمزد و…

User Avatar
(0)
0 نظر
0 دانش آموز
37 دورها

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
3.7
بررسی امتیاز (0 تا 5).

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره حسابدار حقوق و دستمزد”