دوره حسابدار عمومی مقدماتی

آخرین بروزرسانی: 1399/11/26
دوره حسابدار عمومی مقدماتی

در این بخش شما می توانید با مطالعه جزئیات هر یک از دوره های مربوط به رشته مالی و بازرگانی ، دوره مورد نظر خورد را انتخاب نموده و با کلیک بر روی دکمه ثبت نام وارد بخش ثبت نام دوره شوید.
پس از تکمیل فرم و انتخاب رشته مالی و بازرگانی از لیست رشته ها ، همکاران ما در اسرع وقت برای تکمیل روند ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت.

حسابدار (عمومی مقدماتی) از مشاغل حوزه امور مالی بازرگانی بوده که وظایف آن شامل : شناسایی مفاهیم و تعاریف حسابداری، تشخیص مفروضات و اصول حسابداری، کاربرد معادله حسابداری، شناسایی رویداد های مالی و ثبت در دفاتر و اسناد حسابداری، تهیه گزارش های مالی و صورت های مالی اساسی، ثبت حسابداری بازرگانی، انجام حسابداری موجودی کالا، عملیات حسابداری وجوه نقد، ثبت اسناد تجاری، اصلاح حساب ها و اشتباهات حسابداری و بستن حساب ها، بکارگیری رایانه و نرم افزار Excel در حسابداری است و با مشاغل حسابداری در ارتباط است.

پس از گذراندن دوره ی آموزشی مربوطه توانایی جمع آوری، ثبت و طبقه بندی، تجمیع و تجزیه تحلیل، اندازه گیری و ارائه گزارش رویدادهای مالی به وسیله نرم افزار را خواهید داشت

  • دوره مالی و بازرگانی

    برگزاری دوره های حسابدار عمومی مقدماتی ، حسابدار عمومی تکمیلی ، حسابدار عمومی پیشرفته ، رایانه کار حسابداری مالی ، حسابدار صنعتی درجه ۱ ، حسابدار صنعتی درجه ۲ ، حسابدار حقوق و دستمزد و…

User Avatar
(0)
0 نظر
0 دانش آموز
37 دورها

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
0.0
بررسی امتیاز (0 تا 5).

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره حسابدار عمومی مقدماتی”