دوره طراحی نقشه های ساختمانی با Revit Architecture

آخرین بروزرسانی: 1399/11/26
دوره طراحی نقشه های ساختمانی با Revit Architecture

در این بخش شما می توانید با مطالعه جزئیات هر یک از دوره های مربوط به رشته معماری ، دوره مورد نظر خورد را انتخاب نموده و با کلیک بر روی دکمه ثبت نام وارد بخش ثبت نام دوره شوید.
پس از تکمیل فرم و انتخاب رشته معماری از لیست رشته ها ، همکاران ما در اسرع وقت برای تکمیل روند ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت.

نرم‌افزار Revit Architecture در جهت ترسیم و ویرایش ترسیم‌ها، اندازه گزاری، ترسیم سه بعدی و چاپ در حرفه‌های مرتبط با این شغل استفاده و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

در این دوره شما با تمام ویژگی‌های نرم‌افزار Revit Architecture آشنا می‌شوید. مدل‌سازی با جزئیات بالا جهت انجام  پروژه‌های فاز دو معماری، متره، دیتیل و… که برای تحویل نهایی پروژه نیاز است را خواهید آموخت. یادگیری Revit Architecture صرفا یادگیری ابزار نیست بلکه شما با تکنیک‌های خاص و اجرایی آن آشنا خواهید شد.

در این دوره شما مشاهده می‌کنید که چگونه BIM باعث ایجاد طراحی بهتر می‌شود. نرم‌افزار Revit Architecture قوی‌ترین ابزار مدل‌سازی معماری پروژه‌های BIM است.

  • دوره معماری

    برگزاری دوره های طراح معماری با نرم افزار ۳D MAX ، دوره نرم افزار AutoCAD ، دوره نرم افزار VRay ، دوره نرم افزار ARCHICAD ، دوره نرم افزار Revit Architecture و…

User Avatar
(0)
0 نظر
0 دانش آموز
37 دورها

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
0.0
بررسی امتیاز (0 تا 5).

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره طراحی نقشه های ساختمانی با Revit Architecture”