کاربر ICDL

آخرین بروزرسانی: 1399/11/26
کاربر ICDL

در این بخش شما می توانید با مطالعه جزئیات هر یک از دوره های مربوط به رشته کامپیوتر ، دوره مورد نظر خورد را انتخاب نموده و با کلیک بر روی دکمه ثبت نام وارد بخش ثبت نام دوره شوید.

پس از تکمیل فرم و انتخاب رشته کامپیوتر از لیست رشته ها ، همکاران ما در اسرع وقت برای تکمیل روند ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت.

دوره بین المللی کاربر ICDL که از آن با عنوان سواد کـامپیوتری یا مهارت‌های هفت‌گانه کامپیوتر یـاد مـی‌شـود جهـت افزایش توانایی افراد در بکارگیری صحیح کامپیوتر آموزش داده می شود. این دوره در اروپا با نام ECDL و در جهان با نام ICDL شناخته می شود که مخفف International Computer Driving Licence است.کاربر ICDL از دوره های آموزشی گروه فناوری اطلاعات می باشد. این دوره با کلیه مشاغلی که مرتبط با کامپیوتر و کاربری کامپیوتر را دارند در ارتباط است.مهم ترین آموزش ها و رشته های مرتبط با این دوره  کارور شبکه اینترنت، کارور Word، کارور Excel، کارور Power Point و کارور Access است.  

  • دوره کامپیوتر

    برگزاری دوره های مهارت هفتگانه رایانه (ICDL) ، تعمیرکار عمومی رایانه شخصی ، تعمیرکار لپ تاپ (LapTop) ، برنامه نویس Android و… با ارائه مدرک بین المللی

User Avatar
(0)
0 نظر
0 دانش آموز
37 دورها

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
3.7
بررسی امتیاز (0 تا 5).

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کاربر ICDL”